KURUMSAL

YILTEK Su Arıtma Sistemleri olarak  İstanbulda faaliyete geçen firmamız aradan geçen uzun  süre zarfında su  arıtma sistemleri üzerinde  başarılı çalışmalara imza atmıştır.

 

Firma olarak klasik çalışma usulleri dışında müşterilerimizle bir akraba diyaloğuna girilmekte ve uzun süre müşteriler ile aramızda kopmayan bağlar oluşturulmaktadır. Müşterilerin satın almış oldukları su arıtma cihazlarında kullanılan filtreler belli aralıklarla değişmesi gerektiği için müşterilerimizle sürekli bir bağımız oluşmakta ve bizden aldıkları cihazlar olsun filtre kartuşları olsun oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı olduğu için bu diyaloglarımız uzun süreli devam etmektedir.

 

Su arıtma cihazları, yedek parçaları, filtre kartuşları ve her türlü sorunlarınızı 0216 484 52 69 sabit telefondan veya  0532 717 49 57 cep telefonundan bize ulaşarak iletebilirsiniz.

 

 

TEKNİK SERVİS

Tüm su arıtma  sistemlerinin ;yerinde montajının yapılıp , çalışır durumda teslim edilmesi , sistemlerin periyodik bakımları , mevcut sistemlerle uyumluluğunun kontrolü ile hali hazırda bulunan arıtma cihazlarının bakım ve kontrolleri , firmamız teknik servis elemanları tarafından yapılmaktadır.

 

Copyright © SU ARITMA YETKİLİ SERVİS